KPP Głubczyce

Aktualności

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Narkotyki ukrył w zamrażarce

  Posiadanie znacznej ilości środków odurzających, taki zarzut usłyszał 19-latek. Policjanci podczas przeszukania w jego mieszkaniu znaleźli amfetaminę, marihuanę oraz ecstasy. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 2. Gdy rozmowa znaczy wiele

  To nie była kolejna zwykła rozmowa. Do dzielnicowego zadzwonił 43-letni mężczyzna. Policjant od razu domyślił się, że jego rozmówca jest w złej kondycji psychicznej. Choć dzielnicowy był już po służbie, wspierał go rozmową, aż do przyjazdu lekarzy.

 3. Zawsze na służbie

  Zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna grozi 57-latkowi, który wsiadł za kierownicę mając blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Na szczęście czujnością wykazało się dwóch policjantów z głubczyckiej komendy, którzy udaremnili nieodpowiedzialnemu kierowcy dalszą jazdę.

 4. Nielegalny tytoń i marihuana

  Głubczyccy kryminalni zatrzymali 32-letniego mieszkańca Baborowa. Znaleźli w jego mieszkaniu kilkadziesiąt gramów marihuany i ponad kilogram tytoniu bez znaków akcyzowych. Mężczyzna został zatrzymany i grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.

 5. Uprawiał rośliny marihuany

  Zarzut posiadania środków odurzających oraz ich uprawę usłyszał 22-latek. Kryminalni podczas przeszukania w jego mieszkaniu znaleźli marihuanę oraz krzewy tego narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu teraz kara do 3 lat więzienia.

 6. Polsko – Czeskie poszukiwania zaginionego

  Międzynarodowa akcja poszukiwawcza za zaginionym mężczyzną. Sprawne działanie służb Polskich oraz Czeskich przyczyniły się do szybkiego odnalezienia poszukiwanego. W akcji wykorzystano termowizję oraz quady.

 7. Dzień odblasków w naszym powiecie

  Głubczycka drogówka od wczesnych godzin porannych prowadziła ogólnopolską akcję "Dzień Odblasków". Każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć element odblaskowy umieszczony w sposób widoczny dla kierowców. Celem przedsięwzięcia pod nazwą "Dzień odblasków” jest zachęcanie jak największej liczby pieszych do korzystania z elementów odblaskowych.

 8. Poszukiwany listem gończym Grzegorz Hostyński

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Raciborzu, poszukują Grzegorz Hostyńskiego. Mężczyzna ten poszukiwany jest do odbycia kary więzienia.

Niesłyszący
Znakowanie
Koordynator działania Policji w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie w KPP Głubczyce