KPP Głubczyce

Aktualności

Polecane strony

Najczęściej czytane

 1. Mając ponad 2 promile uciekł z miejsca zdarzenia

  51-latek, po tym jak uderzył w betonowe ogrodzenie, postanowił uciec z miejsca zdarzenia drogowego. Policjanci chwilę później zatrzymali kierującego. Badanie stanu trzeźwości pokazało, że był on nietrzeźwy - miał ponad 2 promile. Mężczyźnie grozi teraz do 2 lat więzienia oraz długoletni zakaz prowadzenia pojazdów.

 2. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości ze swoim zaginionym synem

  Głubczyccy kryminalni we współpracy z policjantami z Komendy Wojewódzkiej w Opolu, zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 61-latek ukrywał się w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Teraz poszukiwany odbędzie zasądzoną wcześniej karę 3-lat więzienia.

 3. Święto Policji w Głubczycach

  Przy głubczyckim ratuszu odbyły się uroczystości z okazji 100-rocznicy powołania Policji Państwowej. Policjanci otrzymali awanse oraz odznaczenia z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu podinsp. Jacka Basika i Komendanta Powiatowego Policji w Głubczycach nadkom. Piotra Smolenia. Funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni, zostali również wyróżnieni przez władze samorządowe naszego powiatu, które ufundowały dla nich nagrody.

 4. Prezent dla głubczyckich policjantów

  Starosta Głubczycki, Pan Piotr Soczyński podarował głubczyckim policjantom emblematy na umundurowanie. Powstały one z okazji 100-rocznicy powstania Policji Państwowej. Wśród prezentów znalazła się również specjalistyczna kamera, która będzie wykorzystywana do walki z miejscowymi chuliganami.

 5. Głubczycka policja otrzymała narkotesty

  Burmistrz Głubczyc Pan Adam Krupa przekazał na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Głubczycach nadkom. Piotra Smolenia 10 nowych narkotestów. Wartość otrzymanego sprzętu, to blisko 1000 zł. Narkotesty trafiły już do głubczyckich stróżów prawa.

 6. Życzenia Komendanta Powiatowego Policji w Głubczycach z okazji Święta Policji w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej

  Komendant Powiatowy Policji w Głubczycach nadkom. Piotr Smoleń z okazji Święta Policji oraz Jubileuszowych obchodów 100. rocznicy powstania Policji Państwowej składa najserdeczniejsze życzenia policjantkom, policjantom, pracownikom cywilnym i emerytom Komendy Powiatowej Policji w Głubczycach.

 7. Znaleziono klucze!

  Na trasie Bernacice - Głubczyce znaleziono klucze do samochodu. Osobę, która je zgubiła prosimy o zgłoszenie się do naszej komendy.

 8. Zostań policjantem

  Służba w Policji jest dla osób, które chcą robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stałość zatrudnienia. Komenda Powiatowa Policji w Głubczycach czeka na kandydatów.

Niesłyszący
Znakowanie
Koordynator działania Policji w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie w KPP Głubczyce