Wpadł z narkotykami podczas interwencji - Aktualności - KPP Głubczyce

Aktualności

Wpadł z narkotykami podczas interwencji

Data publikacji 30.03.2021

Zebrane informacje pozwoliły zatrzymać 37-latka i postawić zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. W miejscu zamieszkania mężczyzny kietrzańscy policjanci znaleźli narkotyki. Badania wykazały, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Kietrza podejrzewali, że 37-letni mieszkaniec gminy może mieć związek z przestępczością narkotykową. Pracując nad tą sprawą ustalili, że narkotyki ukrywa w swoim mieszkaniu. Gdy dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zakłócaniu spoczynku nocnego okazało się, że interwencja ma być przeprowadzona w mieszkaniu 37-latka.

Policjanci wysłani na miejsce przez dyżurnego już po chwili znaleźli ukryte w jednym z pomieszczeń narkotyki. Było to susz roślinny. Badanie narkotestem potwierdziło, że to ponad 100 gramów marihuany.

Podejrzany mężczyzna został zatrzymany oraz przewieziony do jednostki policji, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Za takie przestępstwo mężczyźnie grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.